۱۴۰۲ سه شنبه ۱ فروردين
معرفی دانشکده

معرفی دانشکده


دانشکده پرستاری جهرم

دانشگاه علوم پزشکی جهرم در سال 1356 تحت عنوان دانشکده پزشکی فعالیت خود را زیر نظر دانشگاه شیراز آغاز نمود. پس از پیروزی انقلاب اسلامی، ساختمان دانشکده در سال 1364 با زیربنای 5000 متر مربع بازسازی گردید و در سال 1365 با پذیرش 90 دانشجوی پزشکی و 20 دانشجوی پرستاری فعالیت مجدد خود را شروع کرد. که در سال 1375 از دانشگاه علوم پزشکی شیراز منفک و به طور مستقل تحت نظارت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قرار گرفت. در سال 1386 دانشکده به دانشگاه ارتقاء یافت و دانشکده پرستاری و پیراپزشکی با هدف تربیت فارغ التحصیلان متبحر و متخصص در رشته‌های پرستاری، هوشبری، اتاق عمل و فوریت‌های پزشکی مشغول به فعالیت شد .

در سال 1400 همراه با اضافه شدن رشته های جدید تحصیلات تکمیلی ، دانشکده پرستاری و پیراپزشکی از هم جدا شد و دانشکده پرستاری با سه رشته کارشناسی پرستاری ، کارشناسی ارشد داخلی جراحی و کارشناسی ارشد سلامت جامعه به فعالیت خود ادامه می دهد .

لازم به ذکراست در حال حاضر تعداد 199 نفر دانشجو در دانشکده پرستاری در حال تحصیل می باشند که از این تعداد 180 نفر در رشته ی کارشناسی پرستاری و تعداد 15نفر در رشته کارشناسی داخلی جراحی و 4 نفر در رشته سلامت جامعه تحصیلات خود را ادامه می دهند .

معرفی دانشکده

معرفی دانشکده

امکانات آموزشی رفاهی 

 


معرفی دانشکده

معرفی دانشکده

معرفی دانشکده

معرفی دانشکده

معرفی دانشکده

معرفی دانشکده

معرفی دانشکده

تاریخ :
1400/09/24
تعداد بازدید:
4263
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal